12 жовтня 2012 року у м. Луцьку відбулося засідання Регіональної робочої групи за участю керівника та експертів національного проекту “Нове життя”.
У засіданні брали участь голова Волинської облдержадміністрації Б.П. Клімчук, керівник проекту “Нове життя” В.М. Сірман, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації І.С. Ващенюк, керівник Волинського обласного перинатального центру Н.І. Загребельна, начальник головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації М.С. Харко, керівник офісу впровадження українсько-швейцарської програми “Здоров’я матері та дитини” Н. Рябцева та інші.
Під час засідання розглядалась можливість включення Волинської області в активну фазу реалізації проекту “Нове життя” ще у 2012 році, питання створення Волинського обласного перинатального центру, а також приведення у відповідність нормативно-правовим актам МОЗ України документів, регламентуючих надання перинатальної допомоги у Волинській області.
Віктор Сірман поінформував присутніх про цілі та завдання, які поставив Президент України перед національним проектом, та особливо наголосив на важливості підготовки та перепідготовки кадрів для перинатальних центрів.

