19 грудня християнський світ відзначає день Святого Миколая. На нього чекають мільйони дітей та дорослих. А ще з більшим нетерпінням чекають Миколая діти, що перебувають на стаціонарному лікуванні в обласній дитячій клінічній лікарні.
Свято відбулося. Про це потурбувалась адміністрація ВОДТМО. Традиційно привітати дітей та їх батьків завітала Голова правління Волинського обласного відділення Дитячого фонду України О.М. Грінченко. Вона вручила дітям солодощі, подарувала м’які іграшки у відділення.
Актори Волинського академічного обласного театру ляльок поставили для дітей стаціонару Новорічну виставу, а згодом влаштували з малечею музично-розважальні конкурси. Вони подарували незабутні хвилини радості, створили позитивні емоції у дітей.
Дари від Миколая в санаторій для дітей з батьками “Дачний” привезли працівники Волинського обласного відділення Дитячого фонду України.
Генерал-лейтенант служби безпеки України у Волинській області Разумов С.О. та заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Руцький В.К. завітали до дітей в санаторій з подарунками.
Європейська страхова компанія купили в санаторій тренажер для розробки м’язів ніг. Скандинавська дитяча місія частувала смачним обідом.
На протязі дня побували в гостях Мальтійська служба допомоги, студенти Волинського інституту економіки і менеджменту (ВІЄМ), представники торгового центру “Метро”, які порадували маленьких пацієнтів м’якими іграшками, печивом, фруктами.




