За сприяння Інтертелекому з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні 31 травня 2013 року створені умови для доступу хворих до мережі Інтернет.
Завдяки безкоштовно наданому обладнанню у хворих дітей та батьків хворих, що знаходяться на стаціонарному лікуванні у профільних відділеннях обласної дитячої лікарні з’явилася можливість безперешкодного доступу до користування Інтернет мережею.


