12 липня 2017 року у ВОДТМО відбулась конференція трудового колективу з приводу прийняття нового Колективного договору. В ході активного обговорення були прийняті до уваги пропозиції, поправки та звернення працівників. Колективний договір ухвалено всіма делегатами конференції.
Делегати конференції




