12 вересня 2013 року в рамках візиту Президента України Віктора Януковича на Волинь будівельний майданчик Волинського обласного перинатального центру відвідала Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова, яка ознайомилася з ходом будівельних робіт та станом готовності об’єкту.
В ході зустрічі відбулася розмова Міністра з представником генерального підрядника Віктором Чорнухою щодо подальшого ведення і фінансування будівельних робіт.
Крім того, Міністр цікавилася думкою громадськості та медичних працівників щодо переваг у створенні такого центру та термінів введення його в дію.
Участь у зустрічі взяли: заступник голови Волинської ОДА Олександр Курилюк, начальник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк, заступник начальника Валерій Руцький, керівник перинатального центру Ніна Загребельна.


