Підведення підсумків діяльності ВОДТМО в 2013 році

Підведення підсумків діяльності ВОДТМО в 2013 році

5 лютого 2014 року в актовому залі Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання відбулася нарада по підсумках діяльності закладу у 2013 році та завданнях на 2014 рік. Перед присутніми керівниками структурних підрозділів, обласними позаштатними спеціалістами та старшими медичними сестрами виступили Л. Гагаловська (заступник генерального директора з медичної частини), М. Гнатів (завідувач неонатальним центром) та С. Поліщук (завідувачка обласним центром планування сім’ї та репродукції людини).

В роботі наради прийняв участь начальник Управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації І. Ващенюк.

Підведення підсумків діяльності ВОДТМО в 2013 році

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *