Зліва направо: Г. Ващилін, І. Констанкевич, В. Селюк

Благодійники допомогли відремонтувати хірургічне відділення обласної дитячої клінічної лікарні

24 липня 2014 року після поточного ремонту поновило роботу дитяче хірургічне відділення. Завдяки коштам у сумі понад 150 тисяч гривень, наданим благодійним “Фондом Ігоря Палиці – Новий Луцьк”, проведені ремонтні роботи у коридорі та холі відділення.

Відділення після ремонту
Відділення після ремонту
Відділення після ремонту

У відкритті оновленого відділення взяли участь заступник голови правління благодійного фонду Ірина Констанкевич та старший викладач інституту мистецтв Галина Вахромеєва. Генеральний директор ВОДТМО Григорій Ващилін та завідувач дитячим хірургічним відділенням Володимир Селюк щиросердечно подякували спонсорам за надану безкорисливу допомогу.

Зліва направо: Г. Ващилін, І. Констанкевич, В. Селюк
Зліва направо: Г. Ващилін, І. Констанкевич, В. Селюк
Зліва направо: Г. Ващилін, Г.Вахромеєва, І. Констанкевич, В. Селюк
Зліва направо: Г. Ващилін, Г. Вахромеєва, І. Констанкевич, В. Селюк

Особливу вдячність висловили студентам інституту мистецтв, чиї роботи прикрасили стіни хірургічного відділення.

Студенти-автори картин
Студенти-автори картин

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *