Під час реалізації проекту “Посилення ролі волонтерства у формуванні відповідального ставлення молоді до власного здоров’я”, підтриманого управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації, у листопаді 2014 року відбулися заходи у м. Луцьку та м. Нововолинську.
Керівником обласного центру планування сім’ї та репродукції людини С. Поліщук та Головою правління центру практичної психології сім’ї “Любисток” Л. Переходько проведені молодіжні форуми “Життя без шкідливих звичок – важливий вибір молоді Волині”, молодіжні акції “Відповідальність починається з мене” з участю студентства коледжів та учнів профтехучилищ.
Мета проведених заходів – протидіяти поширенню тютюнопаління і алкоголізму в молодіжному середовищі шляхом залучення молоді до волонтерської діяльності, спрямованої на популяризацію здорового способу життя.


