Керівником обласного центру планування сім’ї та репродукції людини С. Поліщук та Головою правління центру практичної психології сім’ї “Любисток” Л. Переходько у грудні проведено кампанію з популяризації здорового способу життя серед учнів та студентської молоді.
Комплекс інтерактивних заходів сприяв підвищенню мотивацій молодих людей до зміцнення здоров’я та планування сім’ї.


