Лікарі ВОДТМО Тетяна Загорулько (крайня зліва), Олег Лопатін (крайній справа), Світлана Поліщук (друга справа) під час телемарафону

Благодійний телерадіомарафон “Поспішаймо робити добро”

Щороку в області до Міжнародного дня захисту дітей проводиться благодійний телерадіомарафон “Поспішаймо робити добро”, організований обласним відділенням Дитячого фонду України спільно з обласною державною телерадіокомпанією за активної підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Телемарафон має за мету привернути увагу усіх небайдужих людей до проблем сирітства, лікування та оздоровлення дітей-інвалідів, хворих дітей, дітей, батьки яких загинули в зоні АТО, а також залучити кошти благодійників для надання матеріальної допомоги на їх лікування та оздоровлення.

Активними учасниками цього року були лікарі Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання. Вони піднімали питання планування здорової дитини, виходжування недоношених дітей, реабілітації та оздоровлення дітей з обмеженими можливостями.

Лікарі ВОДТМО Тетяна Загорулько (крайня зліва), Олег Лопатін (крайній справа), Світлана Поліщук (друга справа) під час телемарафону
Лікарі ВОДТМО Тетяна Загорулько (крайня зліва),
Олег Лопатін (крайній справа),
Світлана Поліщук (друга справа)
під час телемарафону

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *