За ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Міністерства охорони здоров’я України, Агентства США з міжнародного розвитку USAID та Швейцарського бюро співробітництва в Україні 22-23 грудня у Києві відбулась конференція з міжнародною участю “Ефективне консультування з питань імунізації, догляду за вагітними жінками та відповіді на спалах поліомієліту”.
У заході взяли участь понад 300 фахівців в галузях імунології, епідеміології, педіатрії з усієї України. В ході конференції підведені підсумки та розглянуті перспективи важливих проектів, що здійснюються за підтримки ЮНІСЕФ в Україні – “Ефективне консультування вагітних спеціалістами загальної практики на первинному рівні надання медичної допомоги”, “Комунікації у сфері репродуктивного здоров’я та здоров’я матері та дитини”, “Ефективне консультування з питань імунопрофілактики та відповіді на спалах поліомієліту у 2015 році”. Труднощами та перемогам на шляху їх реалізації в регіонах поділилися представники різних областей.
В роботі конференції взяли також участь Міністр охорони здоров’я України О. Квіташвілі, Перший заступник Міністра охорони здоров’я О. Павленко, заступник Міністра І.Перегінець та заступник Міністра – керівник апарату Р. Василишин.
В рамках конференції 264 медики з усієї України були нагороджені подяками та сертифікатами “Національний тренер”, “Обласний тренер”, “Тренер” за допомогу в організації заходів та особистий внесок в поліпшення знань та навичок медичних працівників з питань ефективного консультування щодо вакцинації, догляду за вагітними жінками та відповіді на спалах поліомієліту. Серед нагороджених – завідувач відділення гінекології з малоінвазивними технологіями, ліжками медицини плода та патології ранніх термінів вагітності ВОДТМО Андрій Загребельний.

