Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства сьогодні, 15 червня, з робочим візитом відвідали Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак.
Разом із керівництвом області та народними депутатами урядовці ознайомилися із роботою оновлених відділень дитячої онкогематології та дитячої хірургії обласної дитячої клінічної лікарні, відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених обласного перинатального центру та Школу супергероїв, а також оглянули укриття.
Після ознайомлення з роботою медоб’єднная відбулась нарада з керівниками департаментів охорони здоров’я та медзакладів Волинської, Львівської та Рівненської областей щодо організації надання медичної допомоги вагітним, породіллям, новонародженим та дітям.
Голова НСЗУ Наталія Гусак надала інформацію щодо актуальних питань функціонування перинатальної та педіатричної служб, реалізації Програми медичних гарантій, маршрутизації пацієнтів, забезпечення якості та доступності медичної допомоги матерям і дітям.








