25-31 травня 2026 року триває Національний тиждень безбар’єрності. Ініціатива покликана сформувати в суспільстві культуру рівних можливостей та поваги до кожного, незалежно від віку, статі, стану здоров’я чи інших особливостей.
Безбар’єрність у Волинському медоб’єднанні захисту материнства і дитинства починається з прилеглої території: зі зрозумілої навігації, яка допомагає швидко зорієнтуватися, та паркувальних місць для людей з інвалідністю.
Це облаштовані пандуси, відсутність порогів, широкі коридори для вільного пересування та дворівневі поручні, зручні як для дорослих, так і для дітей. Це ліфти з доступними панелями керування та інклюзивні санітарні кімнати, створені для комфорту й безпеки кожного.
Але найголовніше — наша безбар’єрність починається з людей. З поваги, підтримки, професійності та готовності створювати простір, у якому кожен почуватиметься впевнено, гідно та без перешкод.
