Командна зустріч у НСЗУ

20-21 травня 2026 року  у Національній службі здоровʼя України була  продовжена   традиція проведення  командних  зустрічей.  Участь у цій зустрічі, де пройшов обмін досвідом, були обговорені виклики, успіхи та щоденна робота, яка стоїть за рішеннями і змінами в системі медичних послуг держави, взяла генеральна директорка Ірина ГОРАВСЬКА.

Символічно, що відбулась вона у День вишиванки у теплій і дружній атмосфері із ще однією нагодою відчути єдність та цінності, які нас об’єднують.