20-21 травня 2026 року у Національній службі здоровʼя України була продовжена традиція проведення командних зустрічей. Участь у цій зустрічі, де пройшов обмін досвідом, були обговорені виклики, успіхи та щоденна робота, яка стоїть за рішеннями і змінами в системі медичних послуг держави, взяла генеральна директорка Ірина ГОРАВСЬКА.
Символічно, що відбулась вона у День вишиванки у теплій і дружній атмосфері із ще однією нагодою відчути єдність та цінності, які нас об’єднують.

