17 червня в актовому залі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні відбулися урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника.
Співробітників закладу із святом щиро привітали голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства О.Г. Зінчук, представники церкви Отці Богдан і Миколай, меценати.
В.о. генерального директора Л.А. Гагаловська привітала трудовий колектив закладу із святом, висловила вдячність за підтримку і співпрацю. Заступник генерального директора І.Л. Дородних озвучив наказ по ВОДТМО про оголошення подяк і преміювання найкращих працівників структурних підрозділів.
Голова профкому Є.І. Нагорна також приєдналася до привітань.
Творчий колектив “Барви Волині” у складі заслужених артистів України щиро подарував присутнім чудові пісенні вітання з вірою і надією на хороше майбутнє.









