Благодійники облаштували куточок відпочинку для дітей та їх батьків, що перебувають на стаціонарному лікування в обласній дитячій клінічній лікарні.
Хороша справа не залишається не поміченою. Лавочки пацієнтам прийшлися до душі та впору. Маленькі пацієнти та батьки висловлюють подяку за турботу та надану допомогу спонсорам та чекають на наступні подарунки.
На прохання керівництва закладу лікарні безкоштовно передані необхідні медикаменти. Допомога була вручена радником голови обласної ради В. Рубльовим та директором ДВПТ «Волиньфармпостач» М. Півнюком.
Велика вдячність за допомогу!




