13 вересня 2016 року І.П. Палиця, голова Волинської обласної ради, з робочим візитом відвідав Волинську обласну дитячу клінічну лікарню. В ході зустрічі з адміністрацією та колективом закладу були обговорені нагальні проблеми функціонування та перспективи розвитку закладу.
Голова обласної ради засвідчив підтримку влади у частині покращення матеріально-технічного становища лікарні, придбання сучасного медичного обладнання з метою вдосконалення якості лікувально-діагностичного процесу і медичних послуг маленьким волинянам.
В ході візиту І. Палиця відвідав хірургічні дитячі відділення, операційний блок, педіатричне відділення № 2, онкогематологічний центр, кисневу станцію, побував на території лікарні, спілкувався з працівниками.








