25 жовтня 2016 року на базі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні проведено нараду з питань організації медичної допомоги дітям області та імунопрофілактики. Участь в семінарі взяли головний спеціаліст з питань педіатрії управління охорони здоров’я обласної держадміністрації Людмила Рожко, районні педіатри, завідувачі дитячими поліклініками, інфекціоністи, інші профільні дитячі спеціалісти.
В переліку розглянутих питань – аналіз показників малюкової смертності за 9 місяців поточного року, забезпеченість вакцинами та ефективне їх використання, інші нагальні проблеми в педіатрії.


