16 червня 2017 року у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднані відбулося розширене засідання Наглядової ради БФ «Серце в долонях» та членів Медичної ради закладу, на якому обговорені перші результати діяльності фонду та плани на найближчу перспективу. В засіданні взяли участь Юрій Савчук (депутат Верховної ради України), Олександр Зінчук (голова Наглядової ради БФ «Серце в долонях», голова постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства), Ігор Алексеев (член наглядової ради БФ «Серце в долонях», громадський діяч), Володимир Кучер (депутат Волинської обласної ради), дорадчі члени правління БФ «Серце в долонях», члени Медичної ради ВОДТМО.
На засіданні виступили О. Зінчук, І. Савчук, І. Дородних (голова правління БФ «Серце в долонях»), С. Ляшенко (генеральний директор ВОДТМО), С. Філіпчук, Р. Перчук, В. Селюк, Н. Пилипчук, О. Тацюн – завідувачі структурними підрозділами ВОДТМО.
Було зазначено, що фонд розпочав свою роботу зовсім недавно, але завдяки першим залученим коштам стало можливим запровадження нової системи лікувально-діагностичних відносин. Зокрема, з’являються додаткові можливості для здешевлення послуг на 30-40%, підвищення якості медичних послуг, можливість придбання ліків та реагентів за цінами виробника, можливість оплати послуг з ремонту обладнання та апаратури та навчання фахівців за кордоном, тощо.
Головним позитивом також є прозорість діяльності фонду і надходження благодійних внесків лише безготівково через термінали , в т.ч. і за допомогою QR-кодів Приватбанку.
Крім цього присутні обговорили питання медичної реформи, проблеми які виникають в процесі реформування, потребу у придбанні нового лабораторного діагностичного обладнання, питання соціального захисту медичних працівників та залучення коштів з метою покращення матеріально-технічної бази закладу і проведення поточних ремонтів.
Гості щиро привітали присутніх медпрацівників з професійним святом та побажали успіхів у праці.












