29 листопада 2016 року Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання з робочим візитом відвідав голова Волинської обласної ради народних депутатів Ігор Петрович Палиця. Мета візиту – вивчення стану справ і ступені готовності до вводу в експлуатацію акушерського корпусу Волинського обласного перинатального центру, структурного підрозділу ВОДТМО.
Генеральний директор закладу Сергій Ляшенко у присутності будівельників проінформував голову обласної ради про хід будівельно-ремонтних робіт. Гості відвідали приміщення новобудови та склали плани на найближче майбутнє.








