Позитивний настрій також лікує

Днями медичне об’єднання захисту материнства і дитинства отримало подарунки (засоби для дезінфекції, візки інвалідні, милиці, ковдри, подушки, пледи, відеоняню, іграшки) від наших друзів з Норвегії та від Української громади в Норвегії “Den ukrainske forening i Norge”. М’які іграшки, зокрема, підняли настрій діткам, що перебувають на стаціонарному лікування в обласній дитячій клінічній лікарні.

Continue reading “Позитивний настрій також лікує”

Тренінг «Основи ефективного спілкування та консультування»

Протягом лютого-березня 2023 року для всіх працівників об’єднання було проведено інтерактивне навчання з основних правил ефективного спілкування та консультування. Метою тренінгу було оволодіння знаннями та навичками ефективного спілкування та консультування. Для покращення надання медичних послуг кожен працівник має володіти навичками ефективного спілкування Continue reading “Тренінг «Основи ефективного спілкування та консультування»”

Надія на життя від БФ «Крила надії»

КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» від фонду “Крила надії” завдяки допомозі Americares Foundation, UA Brokers Without Borders отримали благодійну допомогу у вигляді ліків: 2040 ампул канавіту, 500 ампул кофеїну цитрату, 10 флаконів добутаміну.

Це вартісні ліки для профілактики геморагічної хвороби, респіраторного дистрес-синдрому та Continue reading “Надія на життя від БФ «Крила надії»”

Продовження співпраці з ВНУ ім. Лесі Українки

10 березня відбулась зустріч фахівців з реабілітаційної допомоги КП «ВОТМО захисту материнства і дитинства» із завідувачкою кафедри Андрійчук Ольгою та студентами ВНУ ім. Лесі Українки,  здобувачами магістерського рівня за фахом фізичної терапії. Впродовж робочої зустрічі гості мали змогу познайомитись з роботою відділення комплексної реабілітації і катамнестичного спостереження.

Зустріч із студентами медичного факультету ВНУ ім. Лесі Українки

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулася зустріч студентів медичного факультету із представниками КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства».

У ній взяли участь ректор Анатолій Цьось, декан медичного факультету Андрій Поручинський, генеральний директор  Ірина Горавська, Continue reading “Зустріч із студентами медичного факультету ВНУ ім. Лесі Українки”

Новини з життя колективу

1 березня 2023 року проведена конференція трудового колективу медичного об’єднання захисту материнства і дитинства з метою схвалення Колективного договору на 2023-2028 роки, визначення уповноваженої від колективу особи на його підписання та обрання складу комісії по контролю за виконанням умов договору. Конференція пройшла в режимі активного обговорення нагальних питань. Колективний договір схвалено.

Новий напрям роботи фахівців медичного об’єднання

З метою наближення спеціалізованої медичної допомоги до жителів сільської місцевості з вересня минулого року в закладі запроваджено виїзди фахівців до жителів сільських громад. Так, в черговий раз 21 лютого огляди дітей  і жінок проводились у селі Грем’яче Луцького району. Бригада у складі лікаря-педіатра, акушер-гінеколога, УЗ-діагноста та 2 медичних сестер за день оглянули 37 жінок, 12 дітей, зробили 37 ультразвукових обстеження і надали свої рекомендації.

Відділенню анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених – 3 роки!

Завідувачка відділенням анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Волинського обласного перинатального центру Тетяна Загребельна поділилась відеороликом про 3 роки праці з порятунку  здоров’я новонароджених дітей.

У медичному об’єднанні захисту материнства і дитинства підведені підсумки роботи та озвучена стратегія розвитку у 2023 році

23 січня у КП ВОТМО захисту материнства і дитинства відбулася підсумкова Медична рада. У минулому році заклад працював в надзвичайно складних умовах військового стану в державі, коли поряд із організацією надання у повному об’ємі якісної, різнопрофільної, спеціалізованої медичної допомоги дітям і матерям Continue reading “У медичному об’єднанні захисту материнства і дитинства підведені підсумки роботи та озвучена стратегія розвитку у 2023 році”