Вітання лікарю, що лікує найменших!

З нагоди 60-річного ювілею вітаємо медичного директора з неонатології обласного медоб’єднання захисту материнства і дитинства, лікаря педіатра-неонатолога, дитячого анестезіолога Миколу Миколайовича Гнатіва.

Микола Миколайович присвятив своє професійне життя порятунку найвразливіших пацієнтів — новонароджених дітей. Continue reading “Вітання лікарю, що лікує найменших!”

Вітаємо з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Нехай  український прапор буде оберегом для кожного із нас  — в будь-якому куточку світу та за будь-яких обставин, а Українська Незалежність — повсякчас у наших серцях,  у нашій любові та повазі до держави, у нашій відданості ідеалам української нації! 

Лептоспіроз: у дитячій лікарні врятували 14-річну дівчину

Сьогодні 14-річна Софія із села Бірки Камінь-Каширського району усміхається і готується до виписки після майже місяця лікування в обласній дитячій клінічній лікарні. На межі життя і смерті вона опинилася через важку інфекційну недугу — лептоспіроз.

Розпочалася хвороба після купання у місцевій водоймі. «Разом зі старшим братом Софія ходила купатися на канал у селі, інколи й по декілька разів на день», – розповідає мама Софії, Людмила Петрівна. Continue reading “Лептоспіроз: у дитячій лікарні врятували 14-річну дівчину”

Навчання з грудного вигодовування в пологовому стаціонарі

У Волинському обласному перинатальному центрі відбувся тренінг «Успішний початок грудного вигодовування в пологовому стаціонарі, участь в якому взяли лікарі (неонатологи, реаніматологи, акушер-гінекологи), медичні сестри та акушерки. Як правильно прикладати малюка до грудей після пологів? Які нюанси важливі для того, аби грудне вигодовування в подальшому було успішним? Continue reading “Навчання з грудного вигодовування в пологовому стаціонарі”

Завершився Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

Ще одна зустріч, яка фіналізувала щорічну міжнародну акцію з привернення уваги до важливості ГВ, відбулась в обласному перинатальному центрі. Навчання, цікавий майстерклас та приємна розмова зібрали у школі щасливого батьківства майбутніх мам і татусів.

Лікарка-неонатологиня та консультантка з ГВ Наталія Пасюк детально пояснила нюанси прикладання малюка до грудей, показала правильні пози для годування. Continue reading “Завершився Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування”

Вітаємо колег!

Із 60-річчям колектив привітав лікаря-анестезіолога дитячої обласної лікарні Олега Тацюна, який відзначив ювілей 6 серпня. Роботі в цьому медичному закладі Олег Юрійович віддав 38 років, а саме – порятунку життя дітей: пацієнтів дитячої реанімації, малят у найважчих і невідкладних станах. Саме анестезіолог пильнує кожен подих дитини, яка бореться за життя. Без великої любові до людей і відданості своєму покликанню, усвідомлення високої місії лікаря пройти шлях дитячого анестезіолога неможливо. Continue reading “Вітаємо колег!”

Випускники медичних вишів розпочали інтернатуру на базі обласного медоб’єднання захисту материнства і дитинства

З 1 серпня розпочалась практична частина інтернатури на базі Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства. У 2024 році до інтернатури з акушерства і гінекології, педіатрії, дитячої хірургії приступили 20 випускників вищих медичних навчальних закладів.

Медичне об’єднання — клінічна база кафедр педіатрії та неонатології, акушерства і гінекології, анестезіології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Continue reading “Випускники медичних вишів розпочали інтернатуру на базі обласного медоб’єднання захисту материнства і дитинства”

Розпочався тиждень грудного вигодовування

Тиждень підтримки грудного вигодовування, який щороку у світі відбувається впродовж 1-7 серпня, розпочався у Волинському обласному перинатальному центрі пікніком, на який запросили вагітних жінок та молодих мам.  Цьогорічна тематика – «Заповнюємо прогалини: підтримка грудного вигодовування для всіх».

«Переваги грудного вигодовування – значні», – наголосив медичний директор з неонатології Микола Гнатів. «Замінити грудне молоко нічим неможливо, його склад унікальний. Continue reading “Розпочався тиждень грудного вигодовування”

Дякуємо благодійникам за допомогу!

Завдяки благодійному фонду «Комітет медичної допомоги в Закарпатті» онкогематологічний центр обласної дитячої лікарні отримав імунофлуорисцентний кількісний аналізатор, який застосовується  для визначення рівня метотрексату в крові.

Метотрексат – це препарат для хіміотерапії, який припиняє чи сповільнює ріст злоякісних клітин. Під час хіміотерапії важливо контролювати його рівень у крові для правильного дозування та уникнення побічних реакцій (наприклад, ураження слизових оболонок, шкіри). Continue reading “Дякуємо благодійникам за допомогу!”

Нагородили кращих працівників обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства

Напередодні Дня медичного працівника в медоб’єднанні захисту материнства і дитинства відзначили кращих працівників. На початку урочистого заходу генеральна директорка Ірина Горавська повідомила про Подяку, яку колективу оголосив командир 100 окремої механізованої бригади Руслан Ткачук. Також вона привітала колег із професійним святом та подякувала за відданість у роботі, надійність та безмежну любов до людей, яка і є запорукою успішності медика. Continue reading “Нагородили кращих працівників обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства”