21 червня цього року шестирічна Єва відпочивала у бабусі в селі Пульмо (Шацька ТГ). На жаль, коли вони разом їхали велосипедом за морозивом, на узбіччі їх збила автівка. Автомобіль рухався зі значним перевищенням швидкості, водій грубо порушив правила дорожнього руху.
Дівчинку одразу доправили до Волинської обласної дитячої клінічної лікарні у дуже важкому стані, без свідомості. Continue reading “«Щастя — коли дитина забрала у мене ложку і почала сама їсти». Шестирічна Єва відновлюється після ДТП у відділенні дитячої реабілітації”
