У 2024 році у педіатричному відділенні обласної дитячої лікарні пролікували 10 пацієнтів із токсичним гепатитом, 7 — у 2023 та 8 — у 2022. Серед них діти, які захворіли внаслідок прийому протигельмінтних препаратів, тобто ліків від глистів.
Лікарі-гастроентерологи наголошують: профілактика зараження гельмінтами НЕ передбачає прийому протигельмінтних препаратів. Continue reading “Токсичний гепатит: лікарі застерігають від необґрунтованого прийому протигельмінтних препаратів”















