Подяка благодійникам

Благодійний фонд  “З Богом у серці”, для комфортного перебування на лікуванні дітям з батьками в обласній дитячій клінічній лікарні, встановив у всіх палатах онкогематологічного відділення однакові жалюзі.

Фонд щомісячно забезпечує це відділення необхідними дезинфікуючими засобами та розхідними матеріалами у палати, де перебувають важкохворі пацієнти.

Щиро дякуємо Благодійному фонду “З Богом у серці” за постійну допомогу та опіку важкохворих діток. Божого благословення працівникам фонду, нехай усі задумані добрі справи будуть втілені у життя.