Удосконалюємо реабілітаційні навички

З 31 січня по 1 лютого 2024 року медичні сестри відділення комплексної реабілітації брали участь в тренінгу “Безпечні техніки позиціонування та переміщення для медичних сестер”, що проводився в рамках міжнародного проєкту “Momentum Wheels for Humanity”.

З вірою у ПЕРЕМОГУ!

Колектив медичного об’єднання долучається до допомоги нашим захисникам. За ініціативою трудового колективу були зібрані кошти у сумі близько 500 тис грн. За ці кошти вже закуплені літальні апарати, що будуть найближчим часом передані на передову з побажаннями якнайшвидшого повернення з Перемогою додому!

Зустріч у НСЗУ

Команда НСЗУ продовжує серію звітних зустрічей з партнерами. За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відбувся діалог із лідерами думок в медицині, зокрема, які сприяють підвищенню доступності комплексних послуг для матері та дитини. У заході взяли участь керівники медичних закладів, які є постійними активними учасниками трансформаційних процесів у сфері охорони здоров’я. Серед учасників зустрічі  – наш генеральний директор  Ірина ГОРАВСЬКА.

Наталія Гусак презентувала підсумки роботи Нацслужби за 2022-2023 роки, розповіла про діяльність і досягнення в умовах війни та поділилася планами на 2024 рік. Зокрема, голова НСЗУ зауважила, що основними викликом і завданням під час повномасштабного вторгнення для НСЗУ стало забезпечення роботи ПМГ в умовах війни, зокрема надання медичних послуг для матері та дитини, та послуг, які команда Національної служби здоров’я не лише успішно виконала, а й змогла впровадити нові пакети медичних послуг та розширити програму “Доступні ліки”.

Керівниця НСЗУ також наголосила, що 2023 рік – це перший рік без дофінансування неефективних медичних закладів, для них не було підтримуючих пакетів. Водночас НСЗУ впровадила новий механізм партнерства з надавачами та оплати медичних послуг, спрямований на підвищення прозорості та ефективності. НСЗУ надсилає надавачам медичних послуг щомісячно детальні розшифровки електронних медичних записів для проведення аналізу, а також коригувальні розшифровки, які містять перелік електронних медичних записів, згідно з якими проведено коригування фактичної вартості наданих послуг у звітному періоді. Крім того, запроваджено автоматизацію процесу оплати звітів про обсяг медичних послуг щодо надання спеціалізованої та первинної медичної допомоги, а також автоматизовано формування реєстру підписаних договорів тощо.

Серед планів на 2024 рік Наталія Гусак озвучила створення нових систем контрактування, моніторингу та впровадження нового процесу “Управління ПМГ”.

Голова НСЗУ подякувала керівникам медзакладів за співпрацю та надання медичних послуг, які допомагають полегшити життя пацієнтів.

(Фото та інформація за матеріалами НСЗУ)

Щиро вітаємо з Різдвом Христовим та Новим Роком!

Ці зимові свята сповнені родинного тепла й затишку. Вони об’єднують усіх нас і зігрівають серця особливою духовною радістю.

На жаль, багатьом українцям доводиться зустрічати їх на бойових постах, в окопах, бліндажах, у тилу ворога. Попри масовані ракетні удари, ворожі обстріли й енергетичний терор, ми впевнено дивимося в майбутнє.

Зараз для кожного українця надзвичайно складний період. Проте ми показали усьому світу, що Україна з її багатою історією та культурою, прекрасною мовою та мужніми людьми є країною, здатною обороняти демократичні цінності та захищати свободу.

Я щиро вірю в нашу перемогу!

3 повагою,
Ірина Горавська,
генеральний директор Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства

ny2024

Різдвяні подарунки

У день Різдва дитячий фольклорний гурт “Зоряниця” (керівник Олена Богдан) Луцької музичної школи №1 імені Фредерика Шопена потішили маленьких пацієнтів обласної дитячої лікарні сучасними та старовинними колядками. Дзвінко лунали піснеспіви у відділеннях лікарні.

Хорошим різдвяним подарунком для дітей дитячого неврологічного та хірургічного відділень від Волинського обласного еколого-натуралістичного центру став майстер-клас “Виготовлення новорічної ялинки”.

Велика вдячність благодійникам за святковий настрій.

Ріта Ліммрот вчергове відвідала Волинь

Наш давній друг і благодійниця з  Німеччини, голова БФ “Акція допомоги Чорнобилю” Ріта Ліммрот в черговий раз відвідала Волинь. Вже більше  20 років пані  Ріта  проводить в області масштабну гуманітарну місію з акцентом на підтримку закладів охорони здоров’я. За цей час лише медичне об’єднання захисту материнства і дитинства, зі слів Ірини Горавської, отримало від німецького фонду “Акція допомоги Чорнобилю” підтримки на десятки мільйонів євро. Генеральний директор відмітила, що цю допомогу важко оцінити грішми, бо тут сотні маленьких життів, врятованих завдяки наданому сучасному дороговартісному обладнанню, медикаментам. У найважчі для нашої медицини часи це були і медичні меблі, і будматеріали, і продукти харчування. У військовий час – це надпотужні генератори, що дозволяють лікарні працювати в умовах складних викликів.

Крім відвідин відділення анестезіології та невідкладної терапії новонароджених обласного перинатального центру, стаціонарних відділень обласної дитячої клінічної лікарні, центру комплексної реабілітації «Фенікс», Ріта Ліммрот зустрілась з очільником Волинської обласної ради Григорієм Недопадом, адже вона привезла на Волинь три великих вантажі для військових, і звернулася до голови Волиньради з проханням посприяти у доправленні їх безпосередньо на фронт. Голова ради обіцяв повне сприяння і вручив благодійниці Подяку обласної ради за її довгорічну підтримку, незмінну і потужну допомогу волинянам і Велике серце. Візит у медичне об’єднання по часу співпав з повітряною тривогою, відтак, пані Ріта мала можливість ознайомитись із сховищами  закладу та умовами роботи медиків у цей час.

Різдвяний візит Луцького міського голови

З різдвяними подарунками до маленьких пацієнтів, які лікуються у відділення дитячої онкогематології завітали Ігор Поліщук, Луцький міський голова, його заступниця Ірина Чебелюк та Ліна Галан, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Ігор Поліщук оглянув відділення дитячої онкогематології, в якому зараз проводиться капітальний ремонт. Після завершення ремонту відділення буде відповідати найсучаснішим вимогам лікування онкогематологічних хворих.

Різдвяні подарунки від “Дитячої місії. Україна”

Представники Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна” привітали  маленьких пацієнтів та їх мам в обласній дитячій клінічній лікарні, перинатальному центрі та в Центрі комплексної реабілітації «Фенікс» із Різдвяними святами, побажали швидкого одужання, миру та перемоги.

Не залишились поза увагою діти працівників, чиї батьки воюють на фронті.

Щиро дякуємо голові правління фонду Людмилі Лонюк за вітання і щедрі подарунки.

Святкові заходи в обласній дитячій лікарні

6 грудня до пацієнтів, що перебували у стаціонарі лікарні, завітали працівники Патрульної поліції Волинської області разом із Святим Миколаєм, який привітав всіх присутніх із святом та роздав малечі  солодкі подарунки (відео). А 7 грудня для хворих у дитячому неврологічному та педіатричному відділеннях викладачі дизайнери Технічного коледжу ЛНТУ провели майстер-клас з флористики «Виготовлення Новорічної екібани». Готові  роботи  викликали у пацієнтів безліч позитивних  емоцій.

Щиро дякуємо благодійникам.

Зустріч у Школі мам

Днями у Школі мам Волинського обласного перинатального центру відбулася цікава чергова зустріч фахівців із майбутніми мамами. Усі разом розібрали поняття бебі блюзу (післяпологового емоційного стану, за якого молода мама відчуває сум) та обговорили, як запобігти цьому стану і як з цим справлятися!

Психотерапевти Удалова Т.О і Морохова І.О додали впевненості майбутнім мамам. А мами з досвідом Анна Тріль та Віка Кайдик розповіли про власний досвід та лайфхаки післяпологового періоду. Особлива атмосфера зустрічі склалась завдяки музичному супроводу Кайдика Аріана. Благодійники Грицак В.І., Романович Мар‘яна надали подарунки для зустрічі і організували солодкий стіл.

Найбільш активні учасники зустрічі від  Ірини Горавської отримали сертифікат на Палату покращеного перебування після пологів.