Наприкінці грудня 2024 року із двотижневого відрядження до Херсона повернулися лікарі акушер-гінекологи пологового відділення Волинського обласного перинатального центру Ярослав Загоруйко та Вадим Ліщук. Оскільки Херсонський регіональний онкологічний центр потребує підсилення персоналу, лікарі, за погодженням Міністерства охорони здоров’я, працювали у відділеннях гінекології, урології та паліативної допомоги. Continue reading “Лікарі Волинського перинатального центру працювали в Херсоні”















