Відвідування Перинатального центру м. Києва - одного з флагманів перинатальної допомоги в Україні

Відвідування Перинатального центру м. Києва – одного з флагманів перинатальної допомоги в Україні

З метою вивчення передового досвіду у сфері організації перинатальної допомоги ІІІ рівня населенню області делегація у складі Олександра Зінчука (голова постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я материнства та дитинства), Сергія Ляшенка (генеральний директор ВОДТМО) та Ігоря Хом’яка (головна медична сестра ВОДТМО) відвідали Перинатальний центр м. Києва. Continue reading “Відвідування Перинатального центру м. Києва – одного з флагманів перинатальної допомоги в Україні”

Зліва направо: Сергій Лапоног (зав. відділенням анестезіології для новонароджених), Сергій Ляшенко, Юрій Вайсберг, Валерій Руцький

Вивчення досвіду – кроки в напрямку підготовки до відкриття Волинського обласного перинатального центру

На минулому тижні делегація у складі заступника начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Валерія Руцького, головного спеціаліста відділу медичних кадрів, бухгалтерського обліку та планування УОЗ Жанни Черенкової, генерального директора ВОДТМО Сергія Ляшенко, заступника генерального директора з економічних питань Наталії Присяжнюк відвідали з метою ознайомлення Житомирський обласний перинатальний центр Continue reading “Вивчення досвіду – кроки в напрямку підготовки до відкриття Волинського обласного перинатального центру”

Зустріч за круглим столом

З планами на майбутнє

26 липня 2017 року у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднанні відбулася робоча зустріч керівництва закладу з головними лікарями Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ Мар’яною Возницею та Рівненської обласної дитячої клінічної лікарні Віталієм Бойко. Continue reading “З планами на майбутнє”

Встановлена огорожа загальною протяжністю 160 м

Благоустрій території

Зважаючи на обмеженість фінансування, керівництво ВОДТМО використовує всі можливості покращення матеріально-технічного стану закладу.

Так, у санаторії для дітей з батьками «Дачний» власними силами проведено реставрацію і встановлення старої огорожі загальною протяжністю 160 м Continue reading “Благоустрій території”

Зліва направо: О. Березюк, І. Мартінофф, С. Ляшенко

Розширення співпраці ВОДТМО

17 липня 2017 року Волинську обласну дитячу клінічну лікарню відвідали представники Фонду медичної допомоги дітям (Children’s Medical Care Foundation, CMCF, USA), депутати та лікарі. Continue reading “Розширення співпраці ВОДТМО”

Делегати конференції

Прийнято новий Колективний договір

12 липня 2017 року у ВОДТМО відбулась конференція трудового колективу з приводу прийняття нового Колективного договору. В ході активного обговорення були прийняті до уваги пропозиції, поправки та звернення працівників. Continue reading “Прийнято новий Колективний договір”

Вітання з Днем медичного працівника!

Шановні друзі!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди професійного свята!

З ВІРОЮ І НАДІЄЮ, що найкращі традиції медичної еліти – лікарська честь і відданість професії, моральність і інтелігентність, працьовитість і професійність будуть тільки примножуватись, шануватись і належно оцінюватись в нашій державі. Continue reading “Вітання з Днем медичного працівника!”

Навчання дитячих спеціалістів

15 червня 2017 року у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні проведена конференція для лікарів закладу на тему «Актуальні питання в епілептології дитячого віку». Continue reading “Навчання дитячих спеціалістів”

Розширене засідання Наглядової ради БФ «Серце в долонях» та членів Медичної ради ВОДТМО

16 червня 2017 року у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об’єднані відбулося розширене засідання Наглядової ради БФ «Серце в долонях» та членів Медичної ради закладу, на якому обговорені перші результати діяльності фонду та плани на найближчу перспективу. Continue reading “Розширене засідання Наглядової ради БФ «Серце в долонях» та членів Медичної ради ВОДТМО”

Благодійні внески у лікарні – завдяки смартфону

У грудні минулого року почав свою діяльність благодійний фонд «Серце в долонях». Фонд має наглядову раду з числа депутатів Верховної Ради та обласної ради, а також виконавчу раду, тож кожна копійка, віддана благодійниками, контролюється.

Для того, щоб перерахувати кошти, у приміщенні медоб’єднання діють термінали ПриватБанку. Continue reading “Благодійні внески у лікарні – завдяки смартфону”