Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

Щорічна літня акція «Тиждень підтримки грудного вигодовування» в усьому світі проводиться починаючи з 1-го серпня. Дата проведення «Тижня підтримки грудного вигодовування» обрана невипадково, цього дня в 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Цю Декларацію підписали 32 країни і 10 агентств ЮНІСЕФ. Continue reading “Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування”

Реабілітація дітей у санаторії “Дачний” на Волині: що змінилося і як зараз працює заклад

У санаторії для дітей з батьками “Дачний” нині оздоровлюється 60 пацієнтів. З введенням воєнного стану заклад, що розрахований на 100 пацієнтів, впродовж двох місяців був зачинений. На початку травня він відновив роботу.

Реабілітацією дітей з інвалідністю зараз займаються фізіотерапевти, ерготерапевти та медики, – розповів Суспільному директор санаторію Олег Лопатін. Continue reading “Реабілітація дітей у санаторії “Дачний” на Волині: що змінилося і як зараз працює заклад”

Вдячність ЮНІСЕФ за надану допомогу

Медичне об’єднання захисту материнства і дитинства за сприяння Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації отримало від Дитячого фонду ООН гуманітарний вантаж,  призначений для використання при наданні медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим та діткам старшого віку. Continue reading “Вдячність ЮНІСЕФ за надану допомогу”

Мобільний шпиталь на колесах в об’єднанні материнства і дитинства

Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства, до складу якого входять обласна дитяча лікарня, перинатальний центр і санаторій для дітей з батьками «Дачний», в якості гуманітарної допомоги отримало від партнерів із Литовської Республіки автомобіль Mercedes-Benz Sprinter вартістю 45580 євро. Continue reading “Мобільний шпиталь на колесах в об’єднанні материнства і дитинства”

Колектив медичного об’єднання захисту материнства і дитинства працює для наближення перемоги

До Дня медичного працівника, традиційно підводяться певні підсумки роботи медичних колективів. Наш  понад 1000 колектив гідно відзначив професійне свято попри труднощі воєнного часу. Кваліфікована медична допомога  надавалась безперервно 24/7, працівники залишились працювати на своїх робочих місцях, Continue reading “Колектив медичного об’єднання захисту материнства і дитинства працює для наближення перемоги”

Поліклініка перинатального центру зустріла 1000 вагітну з початку року!

Хоча в країні війна, але ми продовжуємо виконувати свої професійні обов’язки та традиції, започатковані з часу відкриття перинатального центру!

В поліклінічному відділенні вже зареєстрована 1000 вагітна, яка стала на облік, Тетяна, що приїхала на Волинь з Харкова. Дякуємо за довіру у виборі нашого закладу та бажаємо легкої вагітності, вдалих пологів та щасливого життя у вільній  Україні 💙💛!!!

Як лікують дітей та приймають пологи в період війни

Скільки дітей народилось у бомбосховищі перинатального центру? Як діти з відділень лікарні ночують в укритті під час сирен? Що мріють зробити лікарі вже після перемоги?

Про це і не тільки говорили журналісти 12 каналу (Луцька, Волинь) з генеральною директоркою комунального підприємства «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Іриною Горавською.

Конференція по актуальній проблемі сьогодення

В останні тижні одразу в кількох країнах різних регіонів світу виник спалах віспи мавп, повний масштаб і вплив якого залишаються неясними. Для розуміння проблеми, швидкого виявлення випадків з метою надання оптимальної медичної допомоги; ізоляції випадків з метою запобігання подальшій передачі; ідентифікації контактів та роботі з ними; захисту медичних працівників, які можуть зіткнутися з віспою мавп першочергово; адаптації заходів контролю для підвищення їх ефективності та запобігання поширенню хвороби всього того, що допоможе  виявити, локалізувати, ізолювати потенційного хворого з  ознаками віспи мавп та провести протиепідемічні заходи – проведена клінічна конференція для лікарів об’єднання материнства і дитинства за участю лікаря епідеміолога з Волинської обласної інфекційної лікарні І. Андрійчук.

До Міжнародного дня захисту дітей

Щороку, 1 червня, у світі відзначається свято маленьких громадян  – Міжнародний день захисту дітей. У цьому році, в  час військової агресії та воєнних дій в Україні серед тих, хто захищає дитинство (батьків, вихователів, учителів, наставників) – доблесні українські військові, медики, волонтери.

В час воєнної агресії медичні працівники об’єднання материнства і дитинства  захищали здоров’я не тільки маленьких волинян, а й усіх, кого війна змусила залишити рідні домівки і шукати прихистку в нашому краї. Загалом, за цей час у дитячій обласній лікарні проліковано понад 1700 пацієнтів, з них – 105 внутрішньо переміщених осіб. В неонатальному центрі під час війни надавалась фахова допомога 312 новонародженим, прийнято 632 пологів, з них 74 малюків з областей, де йдуть військові дії, побачило світ на волинській землі.

В день свята всіх маленьких пацієнтів, які перебували на стаціонарному лікуванні у відділеннях перинатального центру, обласної дитячої клінічної лікарні та санаторію для дітей з батьками «Дачний» вітали з Міжнародним днем захисту дітей, вручивши сувеніри та подарунки з побажаннями МИРУ, міцного здоров’я, щастя, добра та  яскравого, захоплюючого,  сонячного, сповненого любові і тепла дитинства!

До привітань долучились Голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко та його заступниця  Мирослава Якимчук.

Подарунки з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (манежі, розвивальні багатофункціональні килимки, постільну білизну, сертифікати на тисячу гривень) для новонароджених перинатального центру вручила голова правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода.