Днями у Школі мам Волинського обласного перинатального центру відбулася цікава чергова зустріч фахівців із майбутніми мамами. Усі разом розібрали поняття бебі блюзу (післяпологового емоційного стану, за якого молода мама відчуває сум) та обговорили, як запобігти цьому стану і як з цим справлятися!
Психотерапевти Удалова Т.О і Морохова І.О додали впевненості майбутнім мамам. А мами з досвідом Анна Тріль та Віка Кайдик розповіли про власний досвід та лайфхаки післяпологового періоду. Особлива атмосфера зустрічі склалась завдяки музичному супроводу Кайдика Аріана. Благодійники Грицак В.І., Романович Мар‘яна надали подарунки для зустрічі і організували солодкий стіл.
Найбільш активні учасники зустрічі від Ірини Горавської отримали сертифікат на Палату покращеного перебування після пологів.







































